KS103J34
U.S. SensorU.S. Sensor
KS103J34 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: KS103J34
Výrobca / Značka: U.S. Sensor
Popis produktu THERMISTOR 10000OHM +/-0.10C
listoch: KS103J34.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
  • správa
Špecifikácie KS103J34
Číslo dielu KS103J34 Výrobca U.S. Sensor
popis THERMISTOR 10000OHM +/-0.10C Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 26355 pcs Dátový hárok KS103J34.pdf
séria KS Odpor v Ohmoch pri 25 ° C 10k
Tolerancia odporu ±0.1°C Výkon - Max 30mW