KC302J2K
U.S. SensorU.S. Sensor
KC302J2K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: KC302J2K
Výrobca / Značka: U.S. Sensor
Popis produktu THERMISTOR NTC 3KOHM 3892K BEAD
listoch: 1.KC302J2K.pdf2.KC302J2K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie KC302J2K
Číslo dielu KC302J2K Výrobca U.S. Sensor
popis THERMISTOR NTC 3KOHM 3892K BEAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 77607 pcs Dátový hárok 1.KC302J2K.pdf2.KC302J2K.pdf
séria KC Odpor v Ohmoch pri 25 ° C 3k
Tolerancia odporu ±10% obal Bulk
Balík / puzdro Bead, Epoxy Prevádzková teplota 135°C
Typ montáže Free Hanging Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Dĺžka - vodiaci drôt 1.50" (38.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant