GT502F1K
U.S. SensorU.S. Sensor
GT502F1K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: GT502F1K
Výrobca / Značka: U.S. Sensor
Popis produktu THERMISTOR NTC 5KOHM 3499K BEAD
listoch: 1.GT502F1K.pdf2.GT502F1K.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / smernicu RoHS podľa výnimky
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie GT502F1K
Číslo dielu GT502F1K Výrobca U.S. Sensor
popis THERMISTOR NTC 5KOHM 3499K BEAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / smernicu RoHS podľa výnimky
Dostupné množstvo 99170 pcs Dátový hárok 1.GT502F1K.pdf2.GT502F1K.pdf
séria GT Odpor v Ohmoch pri 25 ° C 5k
Tolerancia odporu ±10% obal Bulk
Balík / puzdro Bead, Glass Prevádzková teplota 260°C
Typ montáže Through Hole Dĺžka - vodiaci drôt 1.00" (25.40mm)