GT102B1K
U.S. SensorU.S. Sensor
GT102B1K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: GT102B1K
Výrobca / Značka: U.S. Sensor
Popis produktu THERMISTOR NTC 1KOHM 3009K BEAD
listoch: 1.GT102B1K.pdf2.GT102B1K.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / smernicu RoHS podľa výnimky
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie GT102B1K
Číslo dielu GT102B1K Výrobca U.S. Sensor
popis THERMISTOR NTC 1KOHM 3009K BEAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / smernicu RoHS podľa výnimky
Dostupné množstvo 89004 pcs Dátový hárok 1.GT102B1K.pdf2.GT102B1K.pdf
séria GT Odpor v Ohmoch pri 25 ° C 1k
Tolerancia odporu ±10% obal Bulk
Balík / puzdro Bead, Glass Prevádzková teplota 260°C
Typ montáže Through Hole Dĺžka - vodiaci drôt 1.00" (25.40mm)