GR101B1M
U.S. SensorU.S. Sensor
GR101B1M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: GR101B1M
Výrobca / Značka: U.S. Sensor
Popis produktu THERMISTOR NTC 100OHM 2826K BEAD
listoch: 1.GR101B1M.pdf2.GR101B1M.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / smernicu RoHS podľa výnimky
  • správa
Špecifikácie GR101B1M
Číslo dielu GR101B1M Výrobca U.S. Sensor
popis THERMISTOR NTC 100OHM 2826K BEAD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / smernicu RoHS podľa výnimky
Dostupné množstvo 4739 pcs Dátový hárok 1.GR101B1M.pdf2.GR101B1M.pdf
séria GR Odpor v Ohmoch pri 25 ° C 100
Tolerancia odporu ±20% obal Bulk
Balík / puzdro Bead, Glass Prevádzková teplota 300°C
Typ montáže Free Hanging Dĺžka - vodiaci drôt 1.00" (25.40mm)