GP101B0M
U.S. SensorU.S. Sensor
GP101B0M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: GP101B0M
Výrobca / Značka: U.S. Sensor
Popis produktu THERMISTOR NTC 100OHM 2800K BEAD
listoch: GP101B0M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie GP101B0M
Číslo dielu GP101B0M Výrobca U.S. Sensor
popis THERMISTOR NTC 100OHM 2800K BEAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 17460 pcs Dátový hárok GP101B0M.pdf
séria GP Odpor v Ohmoch pri 25 ° C 100
Tolerancia odporu ±20% obal Bulk
Balík / puzdro Bead, Glass Ostatné mená 615-1120
Prevádzková teplota -50°C ~ 300°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 3 Weeks
Dĺžka - vodiaci drôt 1.00" (25.40mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant