GL202F5J
U.S. SensorU.S. Sensor
GL202F5J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: GL202F5J
Výrobca / Značka: U.S. Sensor
Popis produktu THERMISTOR NTC 2KOHM 3499K BEAD
listoch: 1.GL202F5J.pdf2.GL202F5J.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie GL202F5J
Číslo dielu GL202F5J Výrobca U.S. Sensor
popis THERMISTOR NTC 2KOHM 3499K BEAD Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 79822 pcs Dátový hárok 1.GL202F5J.pdf2.GL202F5J.pdf
séria GL Odpor v Ohmoch pri 25 ° C 2k
Tolerancia odporu ±5% Balík / puzdro Bead, Glass
Prevádzková teplota -55°C ~ 300°C Typ montáže Through Hole
Dĺžka - vodiaci drôt 1.00" (25.40mm) Detailný popis NTC Thermistor 2k Bead, Glass