DC502J2K
U.S. SensorU.S. Sensor
DC502J2K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DC502J2K
Výrobca / Značka: U.S. Sensor
Popis produktu THERMISTOR NTC 5KOHM 3892K BEAD
listoch: 1.DC502J2K.pdf2.DC502J2K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie DC502J2K
Číslo dielu DC502J2K Výrobca U.S. Sensor
popis THERMISTOR NTC 5KOHM 3892K BEAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 97338 pcs Dátový hárok 1.DC502J2K.pdf2.DC502J2K.pdf
séria DC Odpor v Ohmoch pri 25 ° C 5k
Tolerancia odporu ±10% obal Bulk
Balík / puzdro Bead, Epoxy Prevádzková teplota 150°C
Typ montáže Free Hanging Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Dĺžka - vodiaci drôt 1.00" (25.40mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant