205V4G1K
U.S. SensorU.S. Sensor
205V4G1K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 205V4G1K
Výrobca / Značka: U.S. Sensor
Popis produktu THERMISTOR NTC 2MOHM 4288K DO35
listoch: 1.205V4G1K.pdf2.205V4G1K.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / smernicu RoHS podľa výnimky
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 205V4G1K
Číslo dielu 205V4G1K Výrobca U.S. Sensor
popis THERMISTOR NTC 2MOHM 4288K DO35 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / smernicu RoHS podľa výnimky
Dostupné množstvo 94348 pcs Dátový hárok 1.205V4G1K.pdf2.205V4G1K.pdf
séria - Odpor v Ohmoch pri 25 ° C 2M
Tolerancia odporu ±10% obal Bulk
Balík / puzdro DO-204AH, DO-35, Axial Ostatné mená Q11501065
Prevádzková teplota 300°C Typ montáže Through Hole
Dĺžka - vodiaci drôt 1.00" (25.40mm) Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS compliant by exemption
Detailný popis NTC Thermistor 2M DO-204AH, DO-35, Axial B25 / 85 -
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 - B0 / 50 4288K
B Tolerancia hodnôt -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
205QPC250KA3A1CL
205QPC250KA3A1CL
výrobcovia: Illinois Capacitor
popis: CAP FILM 2UF 10% 250VAC CHAS MT
Skladom: 120180 pcs
Stiahnuť ▼: 205QPC250KA3A1CL.pdf
RFQ
205RG1K
205RG1K
výrobcovia: U.S. Sensor
popis: THERMISTOR NTC 2MOHM 4140K DO35
Skladom: 106685 pcs
Stiahnuť ▼: 205RG1K.pdf
RFQ
205S4
205S4
výrobcovia: Conxall / Switchcraft
popis: CBL FMALE TO WIRE LEAD 5POS