PV150USB
Tripp LiteTripp Lite
PV150USB Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PV150USB
Výrobca / Značka: Tripp Lite
Popis produktu INVERTER 12VDC 150W 1OUT
listoch: PV150USB.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • správa
Špecifikácie PV150USB
Číslo dielu PV150USB Výrobca Tripp Lite
popis INVERTER 12VDC 150W 1OUT Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 3232 pcs Dátový hárok PV150USB.pdf
Napätie - výstup 120VAC Napätie - vstup 12VDC
typ Inverter veľkosť 5.82" L x 2.48" W x 4.25" H (147.8mm x 63.0mm x 108.0mm)
séria PowerVerter® Vzdialená spôsobilosť No
Výstupný výkon 300W Napájanie - výstup je trvalý 150W