PV100USB
Tripp LiteTripp Lite
PV100USB Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PV100USB
Výrobca / Značka: Tripp Lite
Popis produktu INVERTER 100W 12VDC 1 OUTLET
listoch: 1.PV100USB.pdf2.PV100USB.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie PV100USB
Číslo dielu PV100USB Výrobca Tripp Lite
popis INVERTER 100W 12VDC 1 OUTLET Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3202 pcs Dátový hárok 1.PV100USB.pdf2.PV100USB.pdf
Napätie - výstup 120VAC Napätie - vstup 12VDC
typ Inverter veľkosť 3.94" L x 1.61" W x 3.27" H (100.0mm x 40.9mm x 83.0mm)
séria PowerVerter® Vzdialená spôsobilosť No
Región použitý North America Výstupný výkon 200W
Napájanie - výstup je trvalý 100W Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)