PDUMVR30HVNETLX
Tripp LiteTripp Lite
Tripp Lite
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PDUMVR30HVNETLX
Výrobca / Značka: Tripp Lite
Popis produktu 5/5.8KW SINGLE-PHASE SWITCHED PD
listoch: 1.PDUMVR30HVNETLX.pdf2.PDUMVR30HVNETLX.pdf
Stav zásob 77 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 77 pcs
  • správa
Špecifikácie PDUMVR30HVNETLX
Číslo dielu PDUMVR30HVNETLX Výrobca Tripp Lite
popis 5/5.8KW SINGLE-PHASE SWITCHED PD Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 77 pcs Dátový hárok 1.PDUMVR30HVNETLX.pdf2.PDUMVR30HVNETLX.pdf
závažia 16.1 lbs (7.3kg) Napätie - vstup 200V, 208V, 240V
typ PDU (Power Distribution Unit) séria -
Región použitý North America Ochrana proti preťaženiu Circuit Breaker(s)
Typ montáže Rack, Vertical Mediálne linky sú chránené -
Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks Materiál krytu -
Aktuálny - Max 30A Dĺžka kábla 10' (3.05m)