PDUMH30HV19NET
Tripp LiteTripp Lite
PDUMH30HV19NET Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PDUMH30HV19NET
Výrobca / Značka: Tripp Lite
Popis produktu PDU SWITCHED 208V-240V 30A C13
listoch: 1.PDUMH30HV19NET.pdf2.PDUMH30HV19NET.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 134 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 134 pcs
  • správa
Špecifikácie PDUMH30HV19NET
Číslo dielu PDUMH30HV19NET Výrobca Tripp Lite
popis PDU SWITCHED 208V-240V 30A C13 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 134 pcs Dátový hárok 1.PDUMH30HV19NET.pdf2.PDUMH30HV19NET.pdf
Napätie - vstup 230V typ PDU (Power Distribution Unit)
séria - Región použitý North America
Ochrana proti preťaženiu - Typ montáže Rack, Horizontal
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Mediálne linky sú chránené -
Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Materiál krytu Steel Vlastnosti Load Meter
energie - Aktuálny - Max 30A