PDUMH15ATNET
Tripp LiteTripp Lite
PDUMH15ATNET Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PDUMH15ATNET
Výrobca / Značka: Tripp Lite
Popis produktu POWER STRIP 8OUT RACK AMMETER
listoch: 1.PDUMH15ATNET.pdf2.PDUMH15ATNET.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 177 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 177 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie PDUMH15ATNET
Číslo dielu PDUMH15ATNET Výrobca Tripp Lite
popis POWER STRIP 8OUT RACK AMMETER Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 177 pcs Dátový hárok 1.PDUMH15ATNET.pdf2.PDUMH15ATNET.pdf
závažia 11 lbs (5kg) Napätie - vstup 120V
typ PDU (Power Distribution Unit) séria -
Región použitý North America Ochrana proti preťaženiu None
Typ montáže Rack, Horizontal Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Mediálne linky sú chránené - Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Materiál krytu Steel
Aktuálny - Max 15A Dĺžka kábla 12' (3.66m)
Konektor - Výstup striedavého prúdu NEMA 5-15R Konektor - vstup AC NEMA 5-15P (2)
schválenie NOM, UL Sieťové zásuvky 8
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
PDUMH15HVNET
PDUMH15HVNET
výrobcovia: Tripp Lite
popis: PDU SWITCHED 200V - 240V 15A
Skladom: 210 pcs
Stiahnuť ▼: PDUMH15HVNET.pdf
RFQ
PDUMH15NET2LX
PDUMH15NET2LX
výrobcovia: Tripp Lite
popis: PDU SWITCHED 120V 1.4KW 15A 8 5-