PDU15NETLX
Tripp LiteTripp Lite
PDU15NETLX Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PDU15NETLX
Výrobca / Značka: Tripp Lite
Popis produktu 1.4KW 100/120/127V SINGLE-PHASE
listoch: PDU15NETLX.pdf
Stav zásob 442 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 442 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • správa
Špecifikácie PDU15NETLX
Číslo dielu PDU15NETLX Výrobca Tripp Lite
popis 1.4KW 100/120/127V SINGLE-PHASE Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 442 pcs Dátový hárok PDU15NETLX.pdf
Napätie - vstup 120V typ PDU (Power Distribution Unit)
séria - Región použitý North America
Ochrana proti preťaženiu None Ostatné mená TL1932
Typ montáže Rack, Wall Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable
Mediálne linky sú chránené - Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks
energie - Aktuálny - Max 15A
Dĺžka kábla 6' (1.83m) Konektor - Výstup striedavého prúdu NEMA 5-15R (2)
Konektor - vstup AC NEMA 5-15P schválenie CSA, NOM, UL
Sieťové zásuvky 2
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
PDU330AT6L2130
PDU330AT6L2130
výrobcovia: Tripp Lite
popis: PDU 3-PHASE MONITORED/ATS 208V 8