WSX075-3200-R13
Triad MagneticsTriad Magnetics
WSX075-3200-R13 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WSX075-3200-R13
Výrobca / Značka: Triad Magnetics
Popis produktu AC/DC WALL MNT ADAPTER 7.5V 24W
listoch: WSX075-3200-R13.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • správa
Špecifikácie WSX075-3200-R13
Číslo dielu WSX075-3200-R13 Výrobca Triad Magnetics
popis AC/DC WALL MNT ADAPTER 7.5V 24W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6414 pcs Dátový hárok WSX075-3200-R13.pdf
závažia - Napätie - výstup 7.5V
Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC Veľkosť / rozmer 3.02" L x 1.87" W x 1.38" H (76.8mm x 47.5mm x 35.0mm)
séria WSX Región použitý International
Výkon (watty) 24W polarizácia Negative Center
Výstupný konektor Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Ostatné mená 237-2157
Prevádzková teplota 0°C ~ 45°C Žiadna spotreba energie zaťaženia 100mW (Max)
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu Multi-Blade (Included)
Vstupný konektor Multi-Blade formulár Wall Mount
efektívnosť Level VI Detailný popis 7.5V 24W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input
Prúd - výstup (Max) 3.2A Dĺžka kábla 60" (1.52m)