WSU180-2000-R
Triad MagneticsTriad Magnetics
WSU180-2000-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: WSU180-2000-R
Výrobca / Značka: Triad Magnetics
Popis produktu AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 36W
listoch: WSU180-2000-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie WSU180-2000-R
Číslo dielu WSU180-2000-R Výrobca Triad Magnetics
popis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 36W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4991 pcs Dátový hárok WSU180-2000-R.pdf
závažia - Napätie - výstup 18V
Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC Veľkosť / rozmer 3.31" L x 2.09" W x 1.22" H (84.0mm x 53.0mm x 31.0mm)
séria WSU Región použitý North America
Výkon (watty) 36W polarizácia Negative Center
Výstupný konektor Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Ostatné mená 237-1412
WSU1802000R
Prevádzková teplota 0°C ~ 40°C Žiadna spotreba energie zaťaženia 100mW (Max)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ vstupu Fixed Blade Vstupný konektor NEMA 1-15P
formulár Wall Mount efektívnosť Level VI
Detailný popis 18V 36W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Prúd - výstup (Max) 2A
Dĺžka kábla 72" (1.83m) schválenie cETLus
aplikácia ITE (Commercial)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
WSU180-2000
WSU180-2000
výrobcovia: Triad Magnetics
popis: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 36W