TTN0.50SV
TechflexTechflex
TTN0.50SV Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TTN0.50SV
Výrobca / Značka: Techflex
Popis produktu SLEEVING 0.5" ID 250' SILVER
listoch: 1.TTN0.50SV.pdf2.TTN0.50SV.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 420 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 420 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie TTN0.50SV
Číslo dielu TTN0.50SV Výrobca Techflex
popis SLEEVING 0.5" ID 250' SILVER Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 420 pcs Dátový hárok 1.TTN0.50SV.pdf2.TTN0.50SV.pdf
Hrúbka steny 0.025" (0.64mm) Zadajte atribúty Convoluted - Braided
typ Sleeving, Insulated séria ThermaShield® Tube
Ostatné mená 1030-1138 Prevádzková teplota -60°C ~ 255°C
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti Non Flammable
Materiál Fiberglass, Aluminized, Halogen Free Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Ochrana tekutín Gasoline Resistant Dĺžka 250' (76.20m)
Vlastnosti Chemical Resistant, Clean Cut Ochrana životného prostredia -
Priemer - vonku 0.550" (13.97mm) Priemer - vnútri 0.500" (12.70mm)
Detailný popis Silver Fiberglass, Aluminized, Halogen Free Convoluted - Braided Sleeving, Insulated 0.500" (12.70mm) 250' (76.20m) farba Silver