SFA0.50RD50
TechflexTechflex
SFA0.50RD50 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SFA0.50RD50
Výrobca / Značka: Techflex
Popis produktu SLEEVING 0.5" ID FBRGLASS 50'
listoch: SFA0.50RD50.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 571 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 571 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie SFA0.50RD50
Číslo dielu SFA0.50RD50 Výrobca Techflex
popis SLEEVING 0.5" ID FBRGLASS 50' Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 571 pcs Dátový hárok SFA0.50RD50.pdf
Hrúbka steny - Zadajte atribúty Braided
typ Sleeving, Insulated séria Flex Glass® Silicone FR
Ostatné mená SFA0.50RD-50
SFA0.50RD-50-ND
Prevádzková teplota -75°C ~ 220°C
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti UL VW-1
Materiál Fiberglass, Silicone Coated Výrobca štandardná doba výroby 5 Weeks
Ochrana tekutín Oil Resistant Dĺžka 50.00' (15.24m)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tepelná ochrana Flame Retardant
Priemer - vonku - Priemer - vnútri 0.500" (12.70mm)
Detailný popis Red Fiberglass, Silicone Coated Braided Sleeving, Insulated 0.500" (12.70mm) 50.00' (15.24m) farba Red