NYN0.50BK
TechflexTechflex
NYN0.50BK Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: NYN0.50BK
Výrobca / Značka: Techflex
Popis produktu SLEEVING 1/2" X 500' BLACK
listoch: 1.NYN0.50BK.pdf2.NYN0.50BK.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 565 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 565 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie NYN0.50BK
Číslo dielu NYN0.50BK Výrobca Techflex
popis SLEEVING 1/2" X 500' BLACK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 565 pcs Dátový hárok 1.NYN0.50BK.pdf2.NYN0.50BK.pdf
šírka - Hrúbka steny 0.030" (0.76mm)
Zadajte atribúty Expandable typ Sleeving
séria Nylon® Mono™ Prevádzková teplota -45°C ~ 150°C
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti -
Materiál Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Halogen Free Výrobca štandardná doba výroby 4 Weeks
Ochrana tekutín Gasoline Resistant, Moisture Resistant Dĺžka 500' (152.40m)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tepelná ochrana -
Vlastnosti Chemical Resistant, Clean Cut Ochrana životného prostredia UV Resistant
Priemer - vonkajšia, nerozšírená - Priemer - vnútorný, nerozšírený 0.500" (12.70mm)
Priemer - Vnútri, rozšírené 0.750" (19.05mm) farba Black