NXN0.50GN
TechflexTechflex
NXN0.50GN Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: NXN0.50GN
Výrobca / Značka: Techflex
Popis produktu SLEEVING 1/2" X 100' GREEN
listoch: 1.NXN0.50GN.pdf2.NXN0.50GN.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 409 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 409 pcs
  • správa
Špecifikácie NXN0.50GN
Číslo dielu NXN0.50GN Výrobca Techflex
popis SLEEVING 1/2" X 100' GREEN Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 409 pcs Dátový hárok 1.NXN0.50GN.pdf2.NXN0.50GN.pdf
šírka - Hrúbka steny 0.016" (0.40mm)
Zadajte atribúty Expandable typ Sleeving
séria Aramid Flexo® NX™ Prevádzková teplota -60°C ~ 220°C
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti -
Ochrana tekutín Gasoline Resistant Dĺžka 100' (30.48m)
Priemer - vonkajšia, nerozšírená - Priemer - vnútorný, nerozšírený 0.500" (12.70mm)
Priemer - Vnútri, rozšírené 0.625" (15.88mm) farba Green