NRN0.25BK100
TechflexTechflex
NRN0.25BK100 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: NRN0.25BK100
Výrobca / Značka: Techflex
Popis produktu SLEEVING 1/4" X 100' BLACK
listoch: 1.NRN0.25BK100.pdf2.NRN0.25BK100.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie NRN0.25BK100
Číslo dielu NRN0.25BK100 Výrobca Techflex
popis SLEEVING 1/4" X 100' BLACK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2461 pcs Dátový hárok 1.NRN0.25BK100.pdf2.NRN0.25BK100.pdf
šírka - Hrúbka steny 0.025" (0.64mm)
Zadajte atribúty Expandable typ Sleeving
séria Flexo® Noise Reduction Ostatné mená 1030-1326
NRN0.25BK100-ND
Prevádzková teplota -30°C ~ 125°C Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Materiál Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Výrobca štandardná doba výroby 5 Weeks Ochrana tekutín -
Dĺžka 100' (30.48m) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tepelná ochrana - Vlastnosti Clean Cut, Noise Reduction, Vibration Resistant
Ochrana životného prostredia - Priemer - vonkajšia, nerozšírená -
Priemer - vnútorný, nerozšírený 0.250" (6.35mm) Priemer - Vnútri, rozšírené 0.375" (9.52mm)