KVX0.25YL
TechflexTechflex
KVX0.25YL Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: KVX0.25YL
Výrobca / Značka: Techflex
Popis produktu SLEEVING 1/4" X 500' YELLOW
listoch: 1.KVX0.25YL.pdf2.KVX0.25YL.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 102 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 102 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie KVX0.25YL
Číslo dielu KVX0.25YL Výrobca Techflex
popis SLEEVING 1/4" X 500' YELLOW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 102 pcs Dátový hárok 1.KVX0.25YL.pdf2.KVX0.25YL.pdf
šírka - Hrúbka steny -
Zadajte atribúty Expandable typ Sleeving
séria Aramid Armor™ Prevádzková teplota -170°C ~ 160°C
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti -
Materiál Kevlar® Aramid, Halogen Free Výrobca štandardná doba výroby 5 Weeks
Ochrana tekutín Fuel Resistant Dĺžka 500' (152.40m)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tepelná ochrana Fire Resistant, Heat Resistant
Priemer - vonkajšia, nerozšírená - Priemer - vnútorný, nerozšírený 0.250" (6.35mm)
Priemer - Vnútri, rozšírené 0.375" (9.52mm) farba Yellow