GWX0.75BK
TechflexTechflex
GWX0.75BK Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: GWX0.75BK
Výrobca / Značka: Techflex
Popis produktu SELF WRAP 3/4" X 50' BLACK
listoch: 1.GWX0.75BK.pdf2.GWX0.75BK.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 859 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 859 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie GWX0.75BK
Číslo dielu GWX0.75BK Výrobca Techflex
popis SELF WRAP 3/4" X 50' BLACK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 859 pcs Dátový hárok 1.GWX0.75BK.pdf2.GWX0.75BK.pdf
šírka 3.125" (79.38mm) Hrúbka steny 0.025" (0.64mm)
Zadajte atribúty Split Flexible Tube typ Self Wrap
séria Grip Wrap™ Prevádzková teplota -70°C ~ 125°C
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Materiál Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Výrobca štandardná doba výroby 5 Weeks
Ochrana tekutín - Dĺžka 50.00' (15.24m)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tepelná ochrana -
Vlastnosti Clean Cut, Hook and Loop Closure Strip, Impact Resistant Ochrana životného prostredia -
Priemer - vonkajšia, nerozšírená - Priemer - vnútorný, nerozšírený 0.750" (19.05mm)