FIN1.50RD25
TechflexTechflex
FIN1.50RD25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FIN1.50RD25
Výrobca / Značka: Techflex
Popis produktu SLEEVING 1.5" ID FBRGLASS 25'
listoch: 1.FIN1.50RD25.pdf2.FIN1.50RD25.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 550 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 550 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie FIN1.50RD25
Číslo dielu FIN1.50RD25 Výrobca Techflex
popis SLEEVING 1.5" ID FBRGLASS 25' Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 550 pcs Dátový hárok 1.FIN1.50RD25.pdf2.FIN1.50RD25.pdf
Hrúbka steny 0.072" (1.83mm) Zadajte atribúty Braided
typ Sleeving, Insulated séria FireFlex®
Prevádzková teplota -54°C ~ 260°C Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti Non Flammable Materiál Fiberglass, Silicone Coated, Halogen Free
Výrobca štandardná doba výroby 5 Weeks Ochrana tekutín Gasoline Resistant, Moisture Resistant
Dĺžka 25.00' (7.62m) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tepelná ochrana Flame Resistant, Heat Resistant Vlastnosti Chemical Resistant, Solvent Resistant
Ochrana životného prostredia - Priemer - vonku 1.644" (41.76mm)
Priemer - vnútri 1.500" (38.10mm) Detailný popis Red Fiberglass, Silicone Coated, Halogen Free Braided Sleeving, Insulated 1.500" (38.10mm) 25.00' (7.62m)