FGN1.50BK25
TechflexTechflex
FGN1.50BK25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: FGN1.50BK25
Výrobca / Značka: Techflex
Popis produktu SLEEVING 1.5" X 25' BLACK
listoch: 1.FGN1.50BK25.pdf2.FGN1.50BK25.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 928 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 928 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie FGN1.50BK25
Číslo dielu FGN1.50BK25 Výrobca Techflex
popis SLEEVING 1.5" X 25' BLACK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 928 pcs Dátový hárok 1.FGN1.50BK25.pdf2.FGN1.50BK25.pdf
šírka - Hrúbka steny 0.061" (1.55mm)
Zadajte atribúty Expandable typ Sleeving
séria Insultherm® Ostatné mená 1030-1123
Prevádzková teplota -70°C ~ 650°C Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti UL VW-1 Materiál Fiberglass, Resin Coated, Halogen Free
Výrobca štandardná doba výroby 5 Weeks Ochrana tekutín Gasoline Resistant
Dĺžka 25.00' (7.62m) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tepelná ochrana Heat Resistant Vlastnosti Chemical Resistant, Clean Cut, Vibration Resistant
Ochrana životného prostredia - Priemer - vonkajšia, nerozšírená -
Priemer - vnútorný, nerozšírený 1.500" (38.10mm) Priemer - Vnútri, rozšírené 2.625" (66.68mm)