F6N1.50PG75
TechflexTechflex
F6N1.50PG75 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: F6N1.50PG75
Výrobca / Značka: Techflex
Popis produktu SELF WRAP 1.5" X 75' GRAY
listoch: F6N1.50PG75.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 450 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 450 pcs
  • správa
Špecifikácie F6N1.50PG75
Číslo dielu F6N1.50PG75 Výrobca Techflex
popis SELF WRAP 1.5" X 75' GRAY Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 450 pcs Dátový hárok F6N1.50PG75.pdf
šírka - Hrúbka steny 0.038" (0.96mm)
Zadajte atribúty Split Flexible Tube typ Self Wrap
séria F6® Prevádzková teplota -70°C ~ 125°C
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Materiál Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Výrobca štandardná doba výroby 5 Weeks
Ochrana tekutín - Dĺžka 75.00' (22.86m)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tepelná ochrana -
Vlastnosti Chemical Resistant, Clean Cut Ochrana životného prostredia -
Priemer - vonkajšia, nerozšírená - Priemer - vnútorný, nerozšírený 1.500" (38.10mm)