F6N1.25BKBB
TechflexTechflex
F6N1.25BKBB Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: F6N1.25BKBB
Výrobca / Značka: Techflex
Popis produktu SELF WRAP 1-1/4" X 250' BLACK
listoch: F6N1.25BKBB.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 306 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 306 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
  • správa
Špecifikácie F6N1.25BKBB
Číslo dielu F6N1.25BKBB Výrobca Techflex
popis SELF WRAP 1-1/4" X 250' BLACK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 306 pcs Dátový hárok F6N1.25BKBB.pdf
šírka - Hrúbka steny 0.038" (0.96mm)
Zadajte atribúty Split Flexible Tube typ Self Wrap
séria F6® Ostatné mená 1030-1486
F6N1.25BKBB-ND
Prevádzková teplota -70°C ~ 125°C Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Materiál Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Výrobca štandardná doba výroby 5 Weeks Ochrana tekutín -
Dĺžka 250' (76.20m) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tepelná ochrana - Vlastnosti Chemical Resistant, Clean Cut
Ochrana životného prostredia - Priemer - vonkajšia, nerozšírená -
Priemer - vnútorný, nerozšírený 1.250" (31.75mm) Priemer - Vnútri, rozšírené -