F6N0.25PG25
TechflexTechflex
F6N0.25PG25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: F6N0.25PG25
Výrobca / Značka: Techflex
Popis produktu SELF WRAP 1/4" X 25' GRAY
listoch: F6N0.25PG25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • správa
Špecifikácie F6N0.25PG25
Číslo dielu F6N0.25PG25 Výrobca Techflex
popis SELF WRAP 1/4" X 25' GRAY Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5930 pcs Dátový hárok F6N0.25PG25.pdf
šírka - Hrúbka steny 0.025" (0.64mm)
Zadajte atribúty Split Flexible Tube typ Self Wrap
séria F6® Ostatné mená 1030-1270
Prevádzková teplota -70°C ~ 125°C Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Materiál Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Výrobca štandardná doba výroby 5 Weeks Ochrana tekutín -
Dĺžka 25.00' (7.62m) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tepelná ochrana - Vlastnosti Chemical Resistant, Clean Cut
Ochrana životného prostredia - Priemer - vonkajšia, nerozšírená -
Priemer - vnútorný, nerozšírený 0.250" (6.35mm) Priemer - Vnútri, rozšírené -