F6F1.25TB25
TechflexTechflex
F6F1.25TB25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: F6F1.25TB25
Výrobca / Značka: Techflex
Popis produktu SELF WRAP 1-1/4" X 25' BLACK/WHT
listoch: 1.F6F1.25TB25.pdf2.F6F1.25TB25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie F6F1.25TB25
Číslo dielu F6F1.25TB25 Výrobca Techflex
popis SELF WRAP 1-1/4" X 25' BLACK/WHT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1889 pcs Dátový hárok 1.F6F1.25TB25.pdf2.F6F1.25TB25.pdf
šírka - Hrúbka steny 0.038" (0.96mm)
Zadajte atribúty Split Flexible Tube typ Self Wrap
séria F6® FR Ostatné mená 1030-1459
F6F1.25TB25-ND
Prevádzková teplota -70°C ~ 125°C Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti UL VW-1 Materiál Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Výrobca štandardná doba výroby 5 Weeks Ochrana tekutín -
Dĺžka 25.00' (7.62m) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana životného prostredia - Priemer - vonkajšia, nerozšírená -
Priemer - vnútorný, nerozšírený 1.250" (31.75mm) Priemer - Vnútri, rozšírené -