F360.50BKBB
TechflexTechflex
F360.50BKBB Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: F360.50BKBB
Výrobca / Značka: Techflex
Popis produktu SLEEVING 0.5" ID PET 1200' BLACK
listoch: F360.50BKBB.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 195 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 195 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie F360.50BKBB
Číslo dielu F360.50BKBB Výrobca Techflex
popis SLEEVING 0.5" ID PET 1200' BLACK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 195 pcs Dátový hárok F360.50BKBB.pdf
Hrúbka steny 0.030" (0.76mm) Zadajte atribúty Braided
typ Sleeving séria F360°
Prevádzková teplota -70°C ~ 125°C Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Materiál Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Výrobca štandardná doba výroby 5 Weeks
Ochrana tekutín - Dĺžka 1200' (365.76m)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tepelná ochrana Flame Retardant
Vlastnosti Chemical Resistant Ochrana životného prostredia -
Priemer - vonku 0.560" (14.22mm) Priemer - vnútri 0.500" (12.70mm)
Detailný popis Black Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Braided Sleeving 0.500" (12.70mm) 1200' (365.76m) farba Black