AGC0.75RD50
TechflexTechflex
AGC0.75RD50 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AGC0.75RD50
Výrobca / Značka: Techflex
Popis produktu SLEEVING 0.75" ID FBRGLASS 50'
listoch: AGC0.75RD50.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 696 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 696 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie AGC0.75RD50
Číslo dielu AGC0.75RD50 Výrobca Techflex
popis SLEEVING 0.75" ID FBRGLASS 50' Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 696 pcs Dátový hárok AGC0.75RD50.pdf
Hrúbka steny 0.038" (0.96mm) Zadajte atribúty Braided
typ Sleeving, Insulated séria Flex Glass® Acrylic
Prevádzková teplota -25°C ~ 155°C Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti - Materiál Fiberglass, Acrylic Coated
Výrobca štandardná doba výroby 5 Weeks Ochrana tekutín Oil Resistant
Dĺžka 50.00' (15.24m) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tepelná ochrana - Vlastnosti Acid Resistant, Chemical Resistant, Clean Cut, Solvent Resistant
Ochrana životného prostredia - Priemer - vonku 0.826" (20.98mm)
Priemer - vnútri 0.750" (19.05mm) Detailný popis Red Fiberglass, Acrylic Coated Braided Sleeving, Insulated 0.750" (19.05mm) 50.00' (15.24m)