AGC0.50RD50
TechflexTechflex
AGC0.50RD50 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AGC0.50RD50
Výrobca / Značka: Techflex
Popis produktu SLEEVING 0.5" ID FBRGLASS 50'
listoch: AGC0.50RD50.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie AGC0.50RD50
Číslo dielu AGC0.50RD50 Výrobca Techflex
popis SLEEVING 0.5" ID FBRGLASS 50' Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1319 pcs Dátový hárok AGC0.50RD50.pdf
Hrúbka steny 0.030" (0.76mm) Zadajte atribúty Braided
typ Sleeving, Insulated séria Flex Glass® Acrylic
Prevádzková teplota -25°C ~ 155°C Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti - Materiál Fiberglass, Acrylic Coated
Výrobca štandardná doba výroby 5 Weeks Ochrana tekutín Oil Resistant
Dĺžka 50.00' (15.24m) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tepelná ochrana - Vlastnosti Acid Resistant, Chemical Resistant, Clean Cut, Solvent Resistant
Ochrana životného prostredia - Priemer - vonku 0.560" (14.22mm)
Priemer - vnútri 0.500" (12.70mm) Detailný popis Red Fiberglass, Acrylic Coated Braided Sleeving, Insulated 0.500" (12.70mm) 50.00' (15.24m)
farba Red Ochrana proti oteru Abrasion and Cut Resistant
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
AGC0.63NT50
AGC0.63NT50
výrobcovia: Techflex
popis: SLEEVING 0.625" ID FBRGLASS 50'
Skladom: 818 pcs
Stiahnuť ▼: AGC0.63NT50.pdf
RFQ
AGC0.50YL
AGC0.50YL
výrobcovia: Techflex
popis: SLEEVING 0.5" ID FBRGLASS 100'
Skladom: 718 pcs
Stiahnuť ▼: AGC0.50YL.pdf
RFQ
AGC0.50RD
AGC0.50RD