AGA0.50RD
TechflexTechflex
AGA0.50RD Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AGA0.50RD
Výrobca / Značka: Techflex
Popis produktu SLEEVING 0.5" ID FBRGLASS 100'
listoch: AGA0.50RD.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 523 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 523 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie AGA0.50RD
Číslo dielu AGA0.50RD Výrobca Techflex
popis SLEEVING 0.5" ID FBRGLASS 100' Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 523 pcs Dátový hárok AGA0.50RD.pdf
Hrúbka steny 0.034" (0.87mm) Zadajte atribúty Braided
typ Sleeving, Insulated séria Flex Glass® Acrylic
Prevádzková teplota -25°C ~ 155°C Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti - Materiál Fiberglass, Acrylic Coated
Výrobca štandardná doba výroby 5 Weeks Ochrana tekutín Oil Resistant
Dĺžka 100' (30.48m) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Tepelná ochrana - Vlastnosti Acid Resistant, Chemical Resistant, Clean Cut, Solvent Resistant
Ochrana životného prostredia - Priemer - vonku 0.568" (14.43mm)
Priemer - vnútri 0.500" (12.70mm) Detailný popis Red Fiberglass, Acrylic Coated Braided Sleeving, Insulated 0.500" (12.70mm) 100' (30.48m)