L07P005D15
TamuraTamura
L07P005D15 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: L07P005D15
Výrobca / Značka: Tamura
Popis produktu SENSOR CURRENT HALL 5A AC/DC
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
400 pcs
  • správa
Špecifikácie L07P005D15
Číslo dielu L07P005D15 Výrobca Tamura
popis SENSOR CURRENT HALL 5A AC/DC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 10135 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie ±15V séria -
Typ snímača Hall Effect, Open Loop citlivosť -
Doba odozvy 5µs polarizácia Bidirectional
obal Bulk Balík / puzdro Module
Výkon Ratiometric, Voltage Ostatné mená MT7298
S1-L07P005D15EY
Prevádzková teplota -30°C ~ 80°C Počet kanálov 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
linearita ±1% Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia DC ~ 100kHz Pre meranie AC/DC
Detailný popis Current Sensor 5A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional Module Prúd - Napájanie (Max) 30mA
Aktuálne snímanie 5A presnosť -