835AS15080
TamuraTamura
Tamura
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 835AS15080
Výrobca / Značka: Tamura
Popis produktu AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 12W
listoch: 835AS15080.pdf
  • správa
Špecifikácie 835AS15080
Číslo dielu 835AS15080 Výrobca Tamura
popis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 12W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4733 pcs Dátový hárok 835AS15080.pdf
závažia - Napätie - výstup 15V
Napätie - vstup 120VAC Veľkosť / rozmer 4.10" L x 2.44" W x 2.44" H (103.0mm x 62.0mm x 62.0mm)
séria 835AS Región použitý North America
Výkon (watty) 12W polarizácia Positive Center
Výstupný konektor Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.5mm Ostatné mená MT7152
Prevádzková teplota -10°C ~ 40°C Žiadna spotreba energie zaťaženia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu Fixed Blade
Vstupný konektor NEMA 1-15P formulár Wall Mount
efektívnosť - Detailný popis 15V 12W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Prúd - výstup (Max) 800mA Dĺžka kábla 72" (1.83m)