2DM150606CM
TamuraTamura
2DM150606CM Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 2DM150606CM
Výrobca / Značka: Tamura
Popis produktu IC IBGT GATE DRIVER
listoch: 1.2DM150606CM.pdf2.2DM150606CM.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 2DM150606CM
Číslo dielu 2DM150606CM Výrobca Tamura
popis IC IBGT GATE DRIVER Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1327 pcs Dátový hárok 1.2DM150606CM.pdf2.2DM150606CM.pdf
Napätie - Napájanie 15 V ~ 24 V Balík dodávateľov zariadení 0502
séria - Doba nárastu / poklesu (typ) -
obal Tray Balík / puzdro 34-DIP Module, 31 Leads
Ostatné mená 2DM150606CM-ND
9-2DM150606CMZY
MT7433
Prevádzková teplota -30°C ~ 85°C (TA)
Počet ovládačov 2 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Logické napätie - VIL, VIH 0.8V, 2V Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ vstupu - Typ brány IGBT
Ovládaná konfigurácia Half-Bridge Detailný popis Half-Bridge Gate Driver IC 0502
Aktuálny - špičkový výstup (zdroj, výlevka) - Typ kanálu Independent
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
2DM8
2DM8
výrobcovia: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
popis: SWITCH SNAP ACT DPST-NO 10A 125V
Skladom: 8799 pcs
Stiahnuť ▼: 2DM8.pdf
RFQ
2DM180206CM
2DM180206CM
výrobcovia: Tamura
popis: IC N-CH GATE DRIVER
Skladom: 1285 pcs
Stiahnuť ▼: 2DM180206CM.pdf
RFQ
2DM6
2DM6
popis: SWITCH SNAP ACTION DPDT 10A 125V
Stiahnuť ▼: 2DM6.pdf
výrobcovia: Tamura
popis: IC N-CH GATE DRIVER
Stiahnuť ▼: 2DM180506CM.pdf
2DM438
2DM438
Stiahnuť ▼: 2DM438.pdf
2DM1
2DM1
Stiahnuť ▼: 2DM1.pdf
2DM11
2DM11
Stiahnuť ▼: 2DM11.pdf
2DM310
2DM310
Stiahnuť ▼: 2DM310.pdf
2DM409
2DM409
Stiahnuť ▼: 2DM409.pdf
2DM4
2DM4
Stiahnuť ▼: 2DM4.pdf
popis: IC IBGT GATE DRIVER
2DM301
2DM301
Stiahnuť ▼: 2DM301.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety