NP06DB331M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: NP06DB331M
Výrobca / Značka: Taiyo Yuden
Popis produktu FIXED IND 330UH 320MA 2.3 OHM
listoch: NP06DB331M.pdf
  • správa
Špecifikácie NP06DB331M
Číslo dielu NP06DB331M Výrobca Taiyo Yuden
popis FIXED IND 330UH 320MA 2.3 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5718 pcs Dátový hárok NP06DB331M.pdf
typ - tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.295" L x 0.287" W (7.50mm x 7.30mm)
tienenie Shielded séria N, P Type
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená LM NP06D B331M
NPO6DB331M
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 1kHz indukčnosť 330µH
Výška - sedenie (Max) 0.126" (3.20mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 4.4MHz
Detailný popis 330µH Shielded Inductor 320mA 2.3 Ohm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 2.3 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 320mA Aktuálny - Sýtosť -