LMK105BJ104ME-R
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LMK105BJ104ME-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LMK105BJ104ME-R
Výrobca / Značka: Taiyo Yuden
Popis produktu CAP CER 0.1UF 10V X5R 0402
listoch: 1.LMK105BJ104ME-R.pdf2.LMK105BJ104ME-R.pdf3.LMK105BJ104ME-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
15000 pcs
  • správa
Špecifikácie LMK105BJ104ME-R
Číslo dielu LMK105BJ104ME-R Výrobca Taiyo Yuden
popis CAP CER 0.1UF 10V X5R 0402 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Hrúbka (Max) 0.008" (0.20mm) Teplotný koeficient X5R
Veľkosť / rozmer 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) séria M
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0402 (1005 Metric) Ostatné mená 587-4552-2
LMK105BJ104MER
RM LMK105 BJ104ME-R
Prevádzková teplota -55°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Lead štýl -
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Detailný popis 0.1µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) kapacitné 0.1µF