LAL03VB151K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LAL03VB151K
Výrobca / Značka: Taiyo Yuden
Popis produktu FIXED IND 150UH 85MA 15 OHM TH
listoch: 1.LAL03VB151K.pdf2.LAL03VB151K.pdf
  • správa
Špecifikácie LAL03VB151K
Číslo dielu LAL03VB151K Výrobca Taiyo Yuden
popis FIXED IND 150UH 85MA 15 OHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5215 pcs Dátový hárok 1.LAL03VB151K.pdf2.LAL03VB151K.pdf
typ - tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.102" Dia x 0.276" L (2.60mm x 7.00mm)
tienenie Unshielded séria LA, L Type
hodnotenie - Q @ Freq 50 @ 796kHz
obal Tray Balík / puzdro Axial
Ostatné mená LA LAL 03VB 151K Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 796kHz indukčnosť 150µH
Výška - sedenie (Max) - Frekvencia - vlastná rezonancia 3.5MHz
Detailný popis 150µH Unshielded Inductor 85mA 15 Ohm Max Axial DC odpor (DCR) 15 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 85mA Aktuálny - Sýtosť -