AMK105BJ474MH-R
Taiyo YudenTaiyo Yuden
AMK105BJ474MH-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AMK105BJ474MH-R
Výrobca / Značka: Taiyo Yuden
Popis produktu CAP CER 0.47UF 4V X5R 0402
listoch: 1.AMK105BJ474MH-R.pdf2.AMK105BJ474MH-R.pdf3.AMK105BJ474MH-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
20000 pcs
  • správa
Špecifikácie AMK105BJ474MH-R
Číslo dielu AMK105BJ474MH-R Výrobca Taiyo Yuden
popis CAP CER 0.47UF 4V X5R 0402 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 4V tolerancia ±20%
Hrúbka (Max) 0.006" (0.15mm) Teplotný koeficient X5R
Veľkosť / rozmer 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) séria M
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0402 (1005 Metric) Ostatné mená 587-4555-2
AMK105BJ474MHR
RM AMK105 BJ474MH-R
Prevádzková teplota -55°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Lead štýl -
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Detailný popis 0.47µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) kapacitné 0.47µF