TZMA6V2-GS08
Vishay Semiconductor Diodes Division
TZMA6V2-GS08 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TZMA6V2-GS08
Výrobca / Značka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Popis produktu DIODE ZENER 6.2V 500MW SOD80
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
12500 pcs
  • správa
Špecifikácie TZMA6V2-GS08
Číslo dielu TZMA6V2-GS08 Výrobca Vishay Semiconductor Diodes Division
popis DIODE ZENER 6.2V 500MW SOD80 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 593149 pcs Dátový hárok
Napätie - Izolácia 10 Ohm Napätie - porucha SOD-80 MiniMELF
séria - Stav RoHS Tape & Reel (TR)
Výkon - Max 500mW polarizácia DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Prevádzková teplota -65°C ~ 175°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Výrobné číslo výrobcu TZMA6V2-GS08 Impedancia (Max) (Zz) 6.2V
Rozšírený popis Zener Diode 500mW Surface Mount SOD-80 MiniMELF ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Konfigurácia diódy 100nA @ 2V popis DIODE ZENER 6.2V 500MW SOD80
Prúd - reverzné únik @ Vr 1.5V @ 200mA