OAR5R015FLF
TT ElectronicsTT Electronics
OAR5R015FLF Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: OAR5R015FLF
Výrobca / Značka: TT Electronics
Popis produktu RES METAL 0.015 OHM 5W 1% RADIAL
listoch: OAR5R015FLF.pdf
  • správa
Špecifikácie OAR5R015FLF
Číslo dielu OAR5R015FLF Výrobca TT Electronics
popis RES METAL 0.015 OHM 5W 1% RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5339 pcs Dátový hárok OAR5R015FLF.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.800" L x 0.065" W (20.32mm x 1.65mm)
séria OAR odpor 15 mOhms
Výkon (watty) 5W obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená 989-1098
OAR-5-.015-OHM-1-LF
OAR-5-R015-F-LF
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet ukončení 2
Výška - sedenie (Max) 0.882" (22.40mm) Vlastnosti Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 15 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Radial Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Metal Element