LR2010-R15FW
TT ElectronicsTT Electronics
LR2010-R15FW Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LR2010-R15FW
Výrobca / Značka: TT Electronics
Popis produktu RES 0.15 OHM 1% 1W 2010
listoch: LR2010-R15FW.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie LR2010-R15FW
Číslo dielu LR2010-R15FW Výrobca TT Electronics
popis RES 0.15 OHM 1% 1W 2010 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 220398 pcs Dátový hárok LR2010-R15FW.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2010 Veľkosť / rozmer 0.206" L x 0.104" W (5.23mm x 2.64mm)
séria LR odpor 150 mOhms
Výkon (watty) 1W obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 2010 (5025 Metric) Ostatné mená 985-1206-1
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet ukončení 2
Výška - sedenie (Max) 0.033" (0.84mm) Vlastnosti Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Poruchovosť - Detailný popis 150 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film