L101S222LF
TT ElectronicsTT Electronics
L101S222LF Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: L101S222LF
Výrobca / Značka: TT Electronics
Popis produktu RES ARRAY 9 RES 2.2K OHM 10SIP
listoch: L101S222LF.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • správa
Špecifikácie L101S222LF
Číslo dielu L101S222LF Výrobca TT Electronics
popis RES ARRAY 9 RES 2.2K OHM 10SIP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 265518 pcs Dátový hárok L101S222LF.pdf
tolerancia ±2% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 10-SIP Veľkosť / rozmer 1.000" L x 0.098" W (25.40mm x 2.50mm)
séria L, BI Odpor-pomer-Drift ±50 ppm/°C
Pomer rezistorov - Odpor (Ohmy) 2.2k
Napájanie na prvok 125mW obal Bulk
Balík / puzdro 10-SIP Ostatné mená 987-1265
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet rezistorov 9
Počet kolíkov 10 Typ montáže Through Hole
Výška - sedenie (Max) 0.200" (5.08mm) Detailný popis 2.2k Ohm ±2% 125mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP