HM66A-1255152MLF13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HM66A-1255152MLF13
Výrobca / Značka: TT Electronics
Popis produktu FIXED IND 1.5MH 290MA 2.076 OHM
listoch: HM66A-1255152MLF13.pdf
  • správa
Špecifikácie HM66A-1255152MLF13
Číslo dielu HM66A-1255152MLF13 Výrobca TT Electronics
popis FIXED IND 1.5MH 290MA 2.076 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4577 pcs Dátový hárok HM66A-1255152MLF13.pdf
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
tienenie Shielded séria HM66A
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 1.5mH Výška - sedenie (Max) 0.232" (5.90mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 1.5mH Shielded Wirewound Inductor 290mA 2.076 Ohm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 2.076 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 290mA