HM53-10101VLF
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HM53-10101VLF
Výrobca / Značka: TT Electronics
Popis produktu FIXED IND 100UH 5A 67 MOHM TH
listoch: HM53-10101VLF.pdf
  • správa
Špecifikácie HM53-10101VLF
Číslo dielu HM53-10101VLF Výrobca TT Electronics
popis FIXED IND 100UH 5A 67 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4611 pcs Dátový hárok HM53-10101VLF.pdf
typ Toroidal tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 1.063" Dia x 0.650" W (27.00mm x 16.50mm)
tienenie Unshielded séria HM53
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 100kHz
indukčnosť 100µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 100µH Unshielded Toroidal Inductor 5A 67 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 67 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 5A