HM17-855331LF
Prehľad produktov
Číslo dielu: HM17-855331LF
Výrobca / Značka: TT Electronics
Popis produktu FIXED IND 330UH 440MA 1.47 OHM
listoch: HM17-855331LF.pdf
  • správa
Špecifikácie HM17-855331LF
Číslo dielu HM17-855331LF Výrobca TT Electronics
popis FIXED IND 330UH 440MA 1.47 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4287 pcs Dátový hárok HM17-855331LF.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.307" Dia (7.80mm)
tienenie Unshielded séria HM17
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 330µH Výška - sedenie (Max) 0.217" (5.50mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 330µH Unshielded Wirewound Inductor 440mA 1.47 Ohm Max Radial
DC odpor (DCR) 1.47 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 440mA