HM15-20220LF
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HM15-20220LF
Výrobca / Značka: TT Electronics
Popis produktu FIXED IND 220UH 1.5A 380 MOHM TH
listoch: HM15-20220LF.pdf
  • správa
Špecifikácie HM15-20220LF
Číslo dielu HM15-20220LF Výrobca TT Electronics
popis FIXED IND 220UH 1.5A 380 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5864 pcs Dátový hárok HM15-20220LF.pdf
typ Toroidal tolerancia -
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.700" L x 0.700" W (17.78mm x 17.78mm)
tienenie Shielded séria HM15
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jadro -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant indukčnosť 220µH
Výška - sedenie (Max) 0.450" (11.43mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 220µH Shielded Toroidal Inductor 1.5A 380 mOhm Max Radial DC odpor (DCR) 380 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 1.5A Aktuálny - Sýtosť -