CHP1-100-R250-F-7
TT ElectronicsTT Electronics
CHP1-100-R250-F-7 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CHP1-100-R250-F-7
Výrobca / Značka: TT Electronics
Popis produktu RES 0.25 OHM 1% 1W 2512
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie CHP1-100-R250-F-7
Číslo dielu CHP1-100-R250-F-7 Výrobca TT Electronics
popis RES 0.25 OHM 1% 1W 2512 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5020 pcs Dátový hárok
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2512 Veľkosť / rozmer 0.079" Dia x 0.251" L (2.01mm x 6.38mm)
séria CHP odpor 250 mOhms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2512 (6432 Metric) Ostatné mená Q9120527
Prevádzková teplota -65°C ~ 150°C Počet ukončení 2
Výška - sedenie (Max) 0.090" (2.29mm) Vlastnosti Moisture Resistant
Poruchovosť - Detailný popis 250 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film